آماده سازی چوب با کیفیت بالا

صنوبر شمالی همراه با راش و گردو که در خصوص انتخاب برای اطمینان از یک تن غنی گرم با دیگر حفظ، همانطور که در بهترین پیانو در جهان استفاده می شود. استفاده از جنگل با کیفیت بالا، چاشنی و آماده، ایجاد یک آلت موسیقی با کیفیت عالی است که تحمل خواهد کرد و پاداش برای زندگی است.
چوب های با کیفیت بالا انتخاب شده از منابع تجدید پذیر تا ده سال چاشنی و کوره قبل از اینکه در تولید پیانو بنتلی استفاده خشک شده است.

اجزای مهم است که تولید صدای بنتلی پیانو شامل پل کمان ویولن و تار، دنده ها و pinblocks تنظیم که از سنگ چوب افرا برای حداکثر کارایی و استقامت گردد. از soundboards مهندسی جامد از نزدیک دانه، با کیفیت بالا صنوبر شمال ایجاد شده است.
چوب ها کوره خشک برای اطمینان از رطوبت خاص در طول فرآیند هوایی حیاتی قبل از تولید قطعات پیانو بنتلی آغاز. این توجه دقیق به جزئیات تضمین چوب پایدار است و نه متورم خواهد شد و یا قرارداد در هزاران بسیاری از قطعات متحرک که یک پیانو مدرن را تشکیل می دهند. بنتلی پیانو از آسان سازگار بهره مند به بازی لمسی و همچنین داشتن تنظیم ثبات و با کیفیت مربوطه به اهنگ صدا.

قاب آهن

بنتلی قاب آهن طلایی ریخته گری با استفاده از آهن خام در قالب ریخته شن و ماسه مرطوب. این روش بازیگران شن و ماسه به روش سنتی تولید قاب پیانو است و به طور معمول تنها برای پیانو گران ترین در جهان استفاده می شود. در مقایسه با دیگر ریخته گری روش تولید انبوه شن و ماسه تراکم قاب و قدرت بیشتری تولید یک تن واضح تر بدون اعوجاج هارمونیکی فراهم می کند.
 

کمان ویولن و تار

کمان ویولن و تار از یک پیانو صدای آن است. بنتلی پیانو یک کمان ویولن و تار صنوبر جامد به ویژه مهندسی فراهم می کند که محدوده دینامیکی بیشتر و بهبود یافته را حفظ کند. تا پنج پست تماس قدرت و ثبات اضافه کردن به مونتاژ کمان ویولن و تار.
 

از soundboards بنتلی استفاده از 100٪ نزدیک دانه ارتفاع بالا صنوبر شمال، طراحی و دستکاری شده به منظور افزایش لحن و طنین از پیانو. هسته solidspruce تضمین حداکثر حامل انرژی در سراسر کمان ویولن و تار آوردن یک تن پر جنب و جوش و پاسخ به طور معمول تنها با تولید کنندگان کلاس پیانو همراه است.
در هر صورت از کمان ویولن و تار صنوبر جامد دارای یک لایه اپیدرمی نازک افست صنوبر. این ویژگی به طور خاص طراحی شده افزایش transferance انرژی در سراسر کمان ویولن و تار و تقویت هسته جامد به مقاومت در برابر شرایط آب و هوایی در سراسر جهان و یا خطرات مرتبط با پیانوی قدیمی در خانه های گرمایش مرکزی فاقد کنترل رطوبت. بر خلاف برخی از پیانو ورود به سطح، از soundboards بنتلی طراحی شده اند به مقاومت در برابر ترک خوردگی در حالی که حفظ یک تن زیبا در سراسر زندگی از پیانو.

تنظیم پین و سیم پیانو آلمان

برش موضوع پین تنظیم استفاده می شود به ارائه دقت بیشتر و کنترل تکنسین پیانو. آنها برای تنظیم ثبات تر و طولانی مدت می شود. برش موضوع پین تنظیم نسبت به روش قلم زنی جایگزین از قرار دادن پین تنظیم را به بلوک پین چند لایه می باشد.
سیم پیانو آلمانی است که در بنتلی پیانو برای بهترین نسل دانلود Soundwave افزایش یک تن و تیونینگ ثبات روشنی استفاده می شود. رشته باس هستند زخم مس در کارخانه با استفاده از آخرین ماشین آلات به تحمل دقیق برای اطمینان از ثبت باس شفاف و طنین برای همه بنتلی پیانو.
 

محو لوکس مقاوم در برابر به پایان رساندن کابینه

استاتیک به پایان رساندن پلی استر UV در براقیت بالا بنتلی کابینه پیانو می دهد پیانو پایان با دوام تر و مقاوم در برابر محو شدن. توسط ماشین آلات اتوماتیک در شرایط محیط زیست کنترل اعمال با استفاده از یک استاتیک UV برنامه ‘روند ثبت شده، با سنباده پلی استر تکرار و سنباده تضمین بالاترین کیفیت پایان کابینه.